Murata LQW18CNR21J00D
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.21uH 5% 10MHz Ferrite 0.8A 0.15Ohm DCR 0603 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW18CNR21J00D.
_legacy Avnet
Datasheet2 pagesIl y a 14 ans
Ciiva
Geoflip
Arrow.cn
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-18.96%
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
TraceParts
3DTélécharger
Introduction Date2010-02-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
RF Choke Unshielded Wirewound 0.22uH 1.4KOhm 5% 10MHz Ferrite 0.54A 0.29Ohm DCR 0402 T/R
Ind Chip Wirewound 220nH 5% 7.9MHz Ferrite 650mA 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.22uH 5% 50MHz 60Q-Factor Ceramic 0.67A 0.56Ohm DCR 1206 T/R