Murata LQW18AN58NJ80D
General Purpose Inductor, 0.058uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW18AN58NJ80D.
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.056uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Chip Wirewound 56nH 5% 100MHz 38Q-Factor 360mA 350mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 56nH 5% 100MHz 26Q-Factor Ferrite 450mA 330mOhm DCR 1210 T/R
TAIYO YUDENHK100556NJ-TV
Multilayer Inductor, 56 nH, 610 Milliohm, ± 5%, 1.3 GHz, 220 mA, 0402 [1005 Metric]
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 56nH 5% 100MHz 26Q-Factor Ferrite 450mA 330mOhm DCR 1210 Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQW18AN58NJ80D fournies par ses distributeurs.
Ind Chip Wirewound 58nH 5% 0603 Paper T/R
LQW18 0603 (1608Metric) 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 58nH
FIXED IND 58NH 700MA 0.3OHM SMD
INDUCTOR, 58NH, 2.4GHZ, 0.7A, 0603;