Murata LQW15CNR42K1ZD
General Purpose Inductor, 0.42uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15CNR42K1ZD.
Tendance sur 3 mois:
-48.05%
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-07-22
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.43uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.39uH 10% 100MHz Ferrite 0.37A 0.62Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.39uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.39uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
TAIYO YUDENLK1005R39K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.39uH 10% 10MHz 20Q-Factor Ferrite 0.02A 0.41Ohm DCR 0402 T/R
Ind Chip Shielded Multi-Layer 390nH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 450mA 0603 Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15CNR42K1ZD fournies par ses distributeurs.
Ind Chip Wirewound 0.42uH 10% 0402 Paper T/R
Fixed Inductors 0402 370mA .62 10% 420nH 400MHz AECQ200
10MHz 400MHz 370mA 420nH 620m¦¸ ¡À10% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 420nH
INDUCTOR, 420NH, 400MHZ, 0.37A, 0402;
FIXED IND 420NH 370MA 0.62OHM SM