Murata LQW15CNR27J1ZD
General Purpose Inductor, 0.27uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15CNR27J1ZD.
Geoflip
Arrow.cn
Tendance sur 3 mois:
-2.55%
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-07-22
Pièces détachées
RF Choke Unshielded Wirewound 0.27uH 1.8KOhm 5% 10MHz Ferrite 0.48A 0.38Ohm DCR 0402 T/R
Inductor High Frequency Chip Unshielded Wirewound 270nH 5% 25.2MHz 35Q-Factor 425mA 580mOhm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.27uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Wirewound Inductor, 270 nH, 1 ohm, 680 MHz, 350 mA, 0805 [2012 Metric], AISC-0805 Series
Wurth Elektronik744760227C
WE-KI SMD Wire Wound Ceramic Inductor | FIXED IND 270NH 350MA 1.29 OHM
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 270nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 450mA 360mOhm DCR 1210 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15CNR27J1ZD fournies par ses distributeurs.
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.27uH 5% 100MHz Ferrite 0.42A 0.52Ohm DCR 0402 T/R Automotive AEC-Q200
Ind Chip Wirewound 0.27uH 5% 0402 Paper T/R
100MHz 830MHz 420mA 270nH 520m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
INDUCTOR, 270NH, 830MHZ, 0.42A, 0402;
FIXED IND 270NH 420MA 0.52OHM SM