Murata LQW15CNR18K1ZD
General Purpose Inductor, 0.18uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15CNR18K1ZD.
Ciiva
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Geoflip
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.18%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-07-22
Pièces détachées
Ind Chip Molded Bobbin Core 180nH 10% 25.2MHz 35Q-Factor Ferrite 700mA 1812 T/R
General Purpose Inductor, 0.18uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 2012/0805
180 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.15 A 73mOhm Max Axial
General Purpose Inductor, 0.18uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
TAIYO YUDENLK1005R18K-T
Ind Chip Shielded Multi-Layer 180nH 10% 25MHz 10Q-Factor Ferrite 25mA 0402 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15CNR18K1ZD fournies par ses distributeurs.
Ind Chip Wirewound 0.18uH 10% 0402 Paper T/R
100MHz 1GHz 560mA 180nH 312m¦¸ ¡À10% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
INDUCTOR, 180NH, 1GHZ, 0.56A, 0402;
FIXED IND 180NH 560MA 0.312OHM