Murata LQW15CNR14K1ZD
General Purpose Inductor, 0.14uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15CNR14K1ZD.
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-07-22
Pièces détachées
Ind Chip Molded Bobbin Core 150nH 10% 25.2MHz 35Q-Factor Ferrite 730mA 1812 T/R
General Purpose Inductor, 0.15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Ind Chip Wirewound 150nH 10% 100MHz 50Q-Factor Alumina 0805 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 145nH 10% 1MHz 60Q-Factor Ferrite 700mA 79.3mOhm DCR 1206 T/R
TAIYO YUDENLK2125R15K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.15uH 10% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 0.27A 0.2Ohm DCR 0805 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15CNR14K1ZD fournies par ses distributeurs.
Ind Chip Wirewound 0.14uH 10% 0402 Paper T/R
INDUCTOR, 140NH, 1GHZ, 0.65A, 0402;
FIXED IND 140NH 650MA 0.216OHM