Murata LQW15AN53NJ80D
General Purpose Inductor, 0.053uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15AN53NJ80D.
Ciiva
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Geoflip
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.91%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-08-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.051uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 56nH 5% 100MHz 26Q-Factor Ferrite 450mA 330mOhm DCR 1210 T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.056uH 5% 100MHz 23Q-Factor Ceramic 0.3A 0.75Ohm DCR 0805 Automotive T/R
Ind Power Molded Wirewound 56nH 5% 100MHz 20Q-Factor Ferrite 340mA 1008 Blister Plastic T/R
TAIYO YUDENHK212556NJ-T
Inductor High Frequency Chip Multi-Layer 0.056uH 5% 100MHz 18Q-Factor Ceramic 0.3A 0.75Ohm DCR 0805 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 56nH 5% 100MHz 20Q-Factor Ferrite 340mA 600mOhm DCR 1008 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15AN53NJ80D fournies par ses distributeurs.
Ind Chip Wirewound 53nH 5% 0402 Paper T/R
100MHz 2.9GHz 415mA 25@200MHz 53nH 696m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*500¦Ìm*600¦Ìm
INDUCTOR, 53NH, 2.9GHZ, 0.415A, 0402;
FIXED IND 53NH 415MA 0.696OHM SM