Murata LQW15AN23NJ80D
General Purpose Inductor, 0.023uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15AN23NJ80D.
Ciiva
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Geoflip
Farnell
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-06-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.025uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 22nH 5% 100MHz 23Q-Factor Ferrite 450mA 200mOhm DCR 1210 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 22nH 5% 100MHz 30Q-Factor Air 720mA 90mOhm DCR 0805 Embossed T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 22nH 5% 100MHz 23Q-Factor Ferrite 450mA 200mOhm DCR 1210 Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15AN23NJ80D fournies par ses distributeurs.
Fixed Inductors 0402 23nH 760mA +/-5%
FIXED IND 23NH 760MA 0.201OHM SM
INDUCTOR, 23NH, 4.5GHZ, 0.76A, 0402;