Murata LQM21NN1R5K10D
General Purpose Inductor, 1.5uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, , 2012/0805
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQM21NN1R5K10D.
element14 APAC
Datasheet2 pagesIl y a 14 ans
Datasheet2 pagesIl y a 17 ans
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces détachées
Inductor RF Shielded Multi-Layer 1.5uH 10% 10MHz 45Q-Factor Ferrite 0.05A 0.5Ohm DCR 0805 T/R
TAIYO YUDENLK21251R5K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 1.5uH 10% 10MHz 45Q-Factor Ferrite 0.08A 0.4Ohm DCR 0805 T/R
Inductor, ferrite,1.5Uh,10+% Tol,10-% Tol,0603-Case |Bourns, Inc. CS160808-1R5K
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 1.5uH 10% 10MHz 45Q-Factor Ferrite 80mA 0805
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 1.5uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 50mA 0603
Descriptions
Descriptions de Murata LQM21NN1R5K10D fournies par ses distributeurs.
LQM Series 0805 1.5 uH ±10 % Tol. 50 mA SMT High Frequency Multilayer Inductor
Inductor General Purpose Chip Shielded Multi-Layer 1.5uH 10% 10MHz 45Q-Factor Ferrite 50mA 500mOhm DCR 0805 Paper T/R
Coil Inductor, 1.5Uh 50Ma 10% 87Mhz; Inductance:1.5Μh; Dc Resistance Max:0.5Ohm; Self Resonant Frequency:87Mhz; Dc Current Rating:50Ma; Inductor Case/Package:0805 [2012 Metric]; Product Range:Lqm21N Series; Core Material:Ferrite Rohs Compliant: Yes |Murata LQM21NN1R5K10D