Murata LQH6PPN3R3N43L
Ind Power Chip Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.8A 2424 Embossed T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQH6PPN3R3N43L.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 15 ans
element14 APAC
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-11-13
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2012-06-30
LTD Date2012-09-30
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 4.2A 0.027Ohm DCR 2020 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 9.8Q-Factor Ferrite 3.5A 0.02Ohm DCR T/R