Murata LQH44PN470MGRL
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4040/1515
EOL
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDLQH44PN470MGRLContact
>1wk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQH44PN470MGRL.
Ciiva
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusTO BE DISCONTINUED (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1MHz Ferrite 0.44A 1.5Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 47uH 20% 1MHz Ferrite 0.31A 2.14Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 3225/1210
TAIYO YUDENNR3012T470M
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 0.28A 1.74Ohm DCR 1212 T/R
TAIYO YUDENNR4010T470M
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 0.28A 2.172Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 300mA 2.3Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQH44PN470MGRL fournies par ses distributeurs.
Ind Chip Wirewound 470uH 20% 1515 Emboss T/R
FIXED IND 47UH 240MA 2.04OHM SMD
Fixed Inductors 1515 47uH 20% 0.41A 6MHz(SRF)
Inductor SMD Shielded 4x3.5mm 47uH