Murata LQH43MN391K03L
General Purpose Inductor, 390uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQH43MN391K03L.
_legacy Avnet
Datasheet3 pagesIl y a 15 ans
Datasheet3 pagesIl y a 17 ans
Ciiva
Geoflip
iiiC
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
TraceParts
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
390uH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 80 mA 18Ohm Max 1812 (4532 Metric
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 390uH 10% 100KHz 0.095A 8.06Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 390uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Ind Power Wirewound 390uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 120mA T/R
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 390uH 10% 1MHz Ferrite 0.06A 22.1Ohm DCR 1210 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQH43MN391K03L fournies par ses distributeurs.
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 390uH 10% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 90mA 9.7Ohm DCR 1812 Embossed T/R
FIXED IND 390UH 90MA 9.7 OHM SMD / 390 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 90 mA 9.7Ohm Max 1812 (4532 Metric)
WIREWOUND INDUCTOR, 390UH, 0.09A, 1812;
FIXED IND 390UH 90MA 9.7 OHM SMD
IND UNSHIELDED W/W 390UH 10% 1MHZ 1812 SMD