Murata LQH43CN680K03L
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 68uH 10% 1MHz Ferrite 0.22A 1.7Ohm DCR 1812 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQH43CN680K03L.
element14 APAC
Datasheet2 pagesIl y a 18 ans
_legacy Avnet
Ciiva
Arrow.cn
Geoflip
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-78.26%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Télécharger
Ultra Librarian
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
TAIYO YUDENBRC2518T680K
Inductor Power Chip Wirewound 68uH 10% 1MHz Ferrite 0.23A 3.12Ohm DCR 1007 T/R
General Purpose Inductor, 68uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 68uH 10% 100KHz 0.22A 1.92Ohm DCR 1812 T/R
TAIYO YUDENCBC2518T680K
Inductor Power Chip Wirewound 68uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.2A 3.64Ohm DCR 1007 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 68uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 220mA 2.6Ohm DCR 1812 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQH43CN680K03L fournies par ses distributeurs.
LQH43C Series 1812 68 uH 10 % 220 mA SMT Molded Wirewound Inductor
Wirewound Inductor 68Uh 220Ma 10% 8.4Mhz; Inductance:68Μh; Dc Resistance Max:1.7Ohm; Self Resonant Frequency:8.4Mhz; Dc Current Rating:220Ma; Inductor Case/Package:1812 [4532 Metric]; Product Range:Lqh43Cn_03 Series Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. LQH43CN680K03L