Murata LQH3NPN100NG0L
Ind Power Chip Shielded Wirewound 10uH 30% 1MHz Ferrite 630mA 1212 Embossed T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQH3NPN100NG0L.
element14 APAC
Datasheet11 pagesIl y a 15 ans
_legacy Avnet
Ciiva
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-08-28
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2018-03-31
LTD Date2018-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusDISCONTINUED (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 10uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 2012/0805
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 10uH 30% 1MHz Ferrite 0.015A 0.5Ohm DCR 0805 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 1MHz Metal Alloy 0.68A 0.689Ohm DCR 1008 T/R
Ind Chip Shielded Multi-Layer 10uH 30% 1MHz Ferrite 50mA 0603 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQH3NPN100NG0L fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 10uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 3030/1212
FIXED IND 10UH 630MA 684MOHM SMD
LQH3 1212 (3030Metric) 0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm 10muH
SPB17N80C3 Infineon Technologies
POWER INDUCTOR, 10UH, 630MA, 30%, 45MHZ; Inductance:10µH; Inductance Tolerance:± 30%; DC Resistance Max:0.57ohm; DC Current Rating:630mA; Self Resonant Frequency:45MHz; Inductor Case Style:1206; No. of Pins:2; Core Material:Ferrite ;RoHS Compliant: Yes