Murata LQH32CN330K53L
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 33uH 10% 1MHz Ferrite 0.2A 1.43Ohm DCR 1210 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQH32CN330K53L.
Geoflip
Datasheet8 pagesIl y a 8 ans
Arrow.cn
iiiC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+4.29%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-09-02
Pièces détachées
Inductor Power Unshielded Wirewound 33uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 240mA 1.43Ohm DCR 1210 Blister T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 33uH 10% 1MHz Ferrite 0.2A 1.43Ohm DCR 1210 T/R
FIXED IND 33UH 240MA 1.43 OHM / Inductors for Decoupling Circuits Wound Ferrite
Inductor Power Unshielded Wirewound 33uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 240mA 1.43Ohm DCR 1210 Automotive T/R
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 33uH 10% 1MHz Ferrite 0.16A 3.64Ohm DCR 0806 T/R
TAIYO YUDENBRC2016T330K
Inductor Power Chip Wirewound 33uH 10% 100KHz Ferrite 0.24A 2.21Ohm DCR 0806 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQH32CN330K53L fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
LQH32C Series 1210 33 uH 10 % 200 mA Unshielded SMD Wirewound Inductor
Inductor, 33Uh, Unshielded, 0.2A Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. LQH32CN330K53L
1MHz 17MHz 200mA 33¦ÌH 1.43¦¸ ¡À10% 1210 , 3.2mm*2.5mm*1.7mm
FIXED IND 33UH 200MA 1.43OHM SMD
200mA 33uH ±10% 1210 Power Inductors ROHS
LQH32 Nonstandard 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 33muH