Murata LQH31HNR88K03L
Inductor RF Chip Wirewound 880nH 10% 1MHz 60Q-Factor Ferrite 180mA 1.118Ohm DCR 1206 Embossed T/R
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQH31HNR88K03L.
_legacy Avnet
Datasheet2 pagesIl y a 15 ans
Datasheet2 pagesIl y a 17 ans
element14 APAC
Ciiva
Arrow.cn
Geoflip
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.8uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
TAIYO YUDENHK100582NK-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 82nH 10% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 200mA 0402 T/R
TAIYO YUDENLK2125R82K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.82uH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 0.15A 0.65Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.82uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 2012/0805
General Purpose Inductor, 0.82uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.82uH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 0.15A 1Ohm DCR 0805 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQH31HNR88K03L fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.88uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3216/1206
Fixed Inductor 1206 880nH ±10% 0.18A 860mΩ 200MHz 60@100MHz
INDUCTOR, 880NH, 10%, 1206 CASE; Inductance: 880nH; Product Range: -; DC Current Rating: 180mA; High Frequency Inductor Case: 1206 [3216 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.86ohm; Inductance Toleran