Murata LQH31CN101K03L
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 100uH 10% 1MHz Ferrite 0.08A 15.6Ohm DCR 1206 T/R
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQH31CN101K03L.
element14 APAC
Datasheet2 pagesIl y a 18 ans
Geoflip
_legacy Avnet
Ciiva
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
TraceParts
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2024-03-31
LTD Date2024-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 100uH 10% 1MHz Ferrite 0.1A 4.55Ohm DCR 1210 T/R
Wurth Elektronik744032101
General Purpose Inductor, 100uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
TAIYO YUDENCB2016T101KV
Inductor Power Chip Wirewound 100uH 10% 796KHz Ferrite 0.09A 5.85Ohm DCR 0806 Automotive T/R
Ind General Purpose Chip Wirewound 100uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 60mA 1210 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQH31CN101K03L fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 100uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3216/1206
Power Inductor (SMD), 100 uH, ± 10%, 80 mA, Unshielded, 80 mA, 3.2mm x 1.6mm x 1.8mm
LQH Series 100 uH ±10% 80 mA 12 Ohm SMT Chip Coil Inductor
Choke Coil, 100 Uh, 80Ma, 12 Ohm, 10% 7Mhz; Rango De Producto:Serie Lqh31Cn_03; Inductancia:100Μh; Inductancia, Tolerancia:± 10%; Caracasa Del Inductor Alta Frecuencia:1206 [Métrica 3216]; Frecuencia De Autoresonancia Mín.:7Mhz |Murata LQH31CN101K03L