Murata GRM21BD71A226ME44L
10V 22uF X7T ±20% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata GRM21BD71A226ME44L.
Newark
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
TME
Ciiva
Future Electronics
Arrow.cn
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-26.76%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2013-11-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
6.3V 22uF X7T ±20% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Descriptions
Descriptions de Murata GRM21BD71A226ME44L fournies par ses distributeurs.
0805 22 uF 10 V ±20% Tolerance X7T SMT Multilayer Ceramic Chip Capacitor
CAP CER 22UF 10V X7T 0805 / 22 µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7T 0805 (2012 Metric)
Cap Ceramic 22uF 10V X7T 20% SMD 0805 125°C Embossed Plastic T/R
Avnet Japan
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7T, 22/-33% TC, 22uF, Surface Mount, 2012M/0805
Cap, 22Uf, 10V, Mlcc, 0805 Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. GRM21BD71A226ME44L
Chip Capacitor (MLCC) 0805 22µF ±20% 10V X7T
Ceramic Capacitor 22uF, 10VDC, 0805, ±20 %