Murata DEA1X3A220JC1B
Cap Ceramic 22pF 1000V SL 5% (4.5 X 4mm) Radial 5mm 125°C Bulk
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata DEA1X3A220JC1B.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 4 ans
Farnell
Ciiva
TME
Arrow Electronics
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2006-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusDISCONTINUED (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
卤5% 50V 22pF C0G Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
卤5% 50V 22pF C0G Plugin,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
TAIYO YUDENUP050CH220J-A-BZ
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, CH, 60ppm/Cel TC, 0.000022uF, Through Hole Mount
Yageo GroupC315C220K2G5TATR
Cap Ceramic 22pF 200V C0G 10% Radial 2.54mm 125C T/R
Descriptions
Descriptions de Murata DEA1X3A220JC1B fournies par ses distributeurs.
Ceramic Capacitor, Ceramic, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, SL, -1000/+350ppm/Cel TC, 0.000022uF, Through Hole Mount, 1816
Ceramic Disc Capacitors SL 1KV 22PF 5%
KE 22pF 1000V 5% RM5,0 SL RoHSconf
CAP, 22PF, 1 KV, 5%, SL; Capacitance: 22pF; Voltage Rating: 1kV; Product Range: -; Capacitance Tolerance: ± 5%; Capacitor Terminals: Radial Leaded; Dielectric Characteristic: SL; Lead Spacing: 5mm; Operating Temperature Min: -25