Murata B1047AS-220M=P3
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.8A 0.12Ohm DCR 2929 T/R
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata B1047AS-220M=P3.
Ciiva
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Datasheet2 pagesIl y a 6 ans
Arrow.cn
Geoflip
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-20.42%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-04-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2027-03-31
LTD Date2028-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 2.2A 0.1Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 0.1365Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 117.6mOhm DCR 2424
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.8A 0.132Ohm DCR 2424 T/R
TAIYO YUDENNRS8040T220MJGJV
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 2.2A 0.0858Ohm DCR 3131 Automotive T/R
TAIYO YUDENNRS8030T220MJGJV
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 0.091Ohm DCR 3131 Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Murata B1047AS-220M=P3 fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 7373/2929
FIXED IND 22UH 1.8A 120 MOHM SMD
100KHz 2A 1.8A 22¦ÌH 120m¦¸ ¡À20% 2929 , 7.6mm*7.6mm*5mm
Nonstandard 0.299Lx0.299W 7.60mmx7.60mm 22muH ±20%
Inductor, 22Uh, 1.8A, 20%, Wirewound; Inductance:22Μh; Rms Current (Irms):1.8A; Inductor Construction:Wirewound; Saturation Current (Isat):2A; Product Range:Ds75Lc Series; Power Inductor Case:7.3Mm X 7.3Mm X 5Mm; Dc Resistance Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. B1047AS-220M=P3