Murata Power Solutions RUW15SL24C
DC DC CONVERTER 24V 15W / Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 625mA 16V - 160V Input
Obsolete
IHS
Datasheet13 pagesIl y a 7 ans
Newark
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-10-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2018-09-28
LTD Date2019-03-31
Pièces détachées
15 W, 16 -160 VDC VIN, SINGLE OUTPUT, 12 VDC@125 MA TO 1.25 A DC-DC CONVERTER
Murata Power SolutionsUVQ-24/4.5-D24P-C
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 24V 4.5A 108W 8-Pin Quarter-Brick
Murata Power SolutionsUVQ-24/4.5-D24PB-C
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 1A 5W Medical 8-Pin PDIP Tube
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 0.42A 5W Medical 8-Pin PDIP Tube
Descriptions
Descriptions de Murata Power Solutions RUW15SL24C fournies par ses distributeurs.
Module DC-DC 1-OUT 24V 0.625A 15W 8-Pin
DC-DC Regulated Power Supply Module
15 W, 16 -160 VDC VIN, SINGLE OUTPUT, 24 VDC@#VALUE! DC-DC CONVERTER
Conv DC-DC Single Step Down 16V to 160V 8-Pin
DC-DC CONV, ISO POL, 1 O/P, 15W, 625mA, 24V; DC / DC Converter Type:Isolated POL; DC / DC Converter Output Type:Fixed; Input Voltage VDC:16V to 160V; No. of Outputs:1; Output Voltage Nom.:24V; Output Current Max:625mA; Depth:50.8mm ;RoHS Compliant: Yes