Multicomp MCWF06R5762BTL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 57600ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Multicomp MCWF06R5762BTL.
IHS
Datasheet20 pagesIl y a 12 ans
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.66%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Multicomp MCWF06R5762BTL fournies par ses distributeurs.
Res Precision Thin Film 0603 57.6k Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Ceramic T/R
Avnet Japan
100mW ±0.1% 57.6kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES, 57K6, 0.1%, 0.1W, 0603, THIN FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 57.6kohm; Product Range: MCWF06R Series; Voltage Rating: 75V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 100mW; Resistance T