Multicomp MCTF0603ATX3001
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 13000ohm, 100V, 0.05% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Multicomp MCTF0603ATX3001.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Multicomp MCTF0603ATX3001 fournies par ses distributeurs.
Res, Thin Film, 3K, 0.05%, 0.1W, 0603; Resistance:3Kohm; Resistance Tolerance:± 0.05%; Power Rating:100Mw; Resistor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:Precision; Product Range:Mctf Series Rohs Compliant: Yes |Multicomp Pro MCTF0603ATX3001