Multicomp MCT25X15X15C-502NU
RoHS Compliant DATA LINE FILTER Through Hole fixed air core inductor 85C 10kHz 45mOhm 5mH
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 14 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-65.19%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2011-05-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Multicomp MCT25X15X15C-502NU fournies par ses distributeurs.
Ind Common Mode Choke 5mH 6A 45m Ohm 30% Wirewound 4-Pin Radial
Avnet Japan
CHOKE, COMMON MODE, 5MH, 6A; Inductance: 5mH; Rated Current: 6A; Product Range: MCT25 Series; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)
Inductor, 5Mh; Rango De Producto:Serie Mct25; Inductancia:5Mh; Corriente Nominal:6A; Case Dimensions:30Mm X 21Mm X 27.5Mm |Multicomp Pro MCT25X15X15C-502NU