Mueller BU-1010-A-24-2
Test Lead Nylon (stem And Cap) Beryllium Copper (conductor) Tinned Copper
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mueller BU-1010-A-24-2.
Master Electronics
Datasheet2 pagesIl y a 20 ans
Datasheet1 pageIl y a 10 ans
TME
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-42.86%
Pièces détachées
Pomona Electronics3782-24-4
Pomona 3782-24-4 Minigrabber Test Clip To Banana Plug, 24" Long, 5 A, 300 V, Yellow, 3782 Series
Plunger;Plug;Beryllium Copper;PVC;#20 AWG;41 x 36;105 degC;Black
Pomona Electronics4650-24-2
Pomona 4650-24-2 Minigrabber Test Clip To Banana Plug, 24" Long, 5 A, 300 V, Red, 4650 Series
Clip,Mini Plunger;Beryllium Copper;20 AWG;Copper;41/36;24 in.;105 degC
PLUNGER, PLUG, BERYLLIUM COPPER, PVC, #20 AWG, 41 X 36, 105 C, RED
BANANA PLUG, BANANA PLUG, BERYLLIUM COPPER, GOLD PLATED, GLASS FILLED NYLON
Descriptions
Descriptions de Mueller BU-1010-A-24-2 fournies par ses distributeurs.
Test Connectors, Probes & Testleads Red Micro-Plgr Clip
Red Micro-Plunger Clip on Both Ends, 24 inch 20G PVC
Test Leads Red Micro-Plgr Clip
Test Lead, Red, 609.6Mm, 300V, 5A; Grabber Test Lead Type:Hook Clip; Lead Length - Imperial:24"; Lead Length - Metric:610Mm; Insulator Colour:Red; Current Rating:5A; Voltage Rating:300Vac; Product Range:-; Body Material:Pvc Rohs Compliant: Yes |Mueller Electric BU-1010-A-24-2