MCC SMA6J12CA-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 12V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AC
Production
Page du fabricant
Prix et stock
Pièces détachées
BournsSMBJ12CA
TVS Diode, Bidirectional, 12 V, 600 W, 13.3 Vbr-14.7 Vbr, 19.9 Vcl, DO-214AA
BournsSMBJ13CA
28A 600W 21.5V 14.4V Bidirectional 13V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
BournsSMBJ14CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 14V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA / 24.4V Clamp 24.6A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMBJ)
onsemiSMBJ14CA
SMBJ Series 24.4 V 600 W Bi-Directional Transient Voltage Suppressor Diode - SMB
Descriptions
Descriptions de MCC SMA6J12CA-TP fournies par ses distributeurs.
600W 30.2A 5Ã×A 19.9V 13.3V 12V 14.7V Bi-Directional SMA(DO-214AC) TVS ROHS
TVS Diode Single Bi-Dir 12V 600W 2-Pin SMA T/R
600W Transient Voltage Suppressor / 13" Reel