Mean Well XTR-960-36LA
DIN Rail Power Supplies 957.6W 3phase 320-600Vac 36V 26.66A Lever-Actuated terminal
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well XTR-960-36LA.
element14 APAC
Datasheet11 pagesIl y a 9 ans
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-24.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions de Mean Well XTR-960-36LA fournies par ses distributeurs.
36V 26.66A DIN Rail Power Supply, Three Phase AC Input, Lever-Actuated Terminal, 36 Volts 26.6 Amps
Power Supply, Ac-Dc, 36V, 26.66A Rohs Compliant: Yes |Mean Well XTR-960-36LA
XTR-960-36LA MEAN WELL AC-DC 36 Volt 26.6 Amp 958 Watt Power Supply +More!
AC-DC Power Factor Correction Module
POWER SUPPLY, AC-DC, 36V, 26.66A;