Mean Well XTR-480-36
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 478.8W, Hybrid
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well XTR-480-36.
Tendance sur 3 mois:
+20.00%
Descriptions
Descriptions de Mean Well XTR-480-36 fournies par ses distributeurs.
Power Supply, Ac-Dc, 36V, 13.3A Rohs Compliant: Yes |Mean Well XTR-480-36
36V 13.3A DIN Rail Power Supply, Three Phase AC Input, 36 Volts 13.3 Amps
DIN Rail Power Supplies 478.8W 3phase 320-600Vac 36V 13.3A Screw Terminal
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM DIN RAIL, 480W, 36VOUT, SCREW TERM, XTR SERIES
Three-Phase Industrial DIN Rail Power Supply 36V 13.3A Screw Terminals
POWER SUPPLY, AC-DC, 36V, 13.3A;