Mean Well XTR-480-24
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 480W, Hybrid
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well XTR-480-24.
Tendance sur 3 mois:
+14.53%
Descriptions
Descriptions de Mean Well XTR-480-24 fournies par ses distributeurs.
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM DIN RAIL, 480W, 24VOUT, SCREW TERM, XTR SERIES
Power Supply, Ac-Dc, 24V, 20A Rohs Compliant: Yes |Mean Well XTR-480-24
24V 20A DIN Rail Power Supply, Three Phase AC Input, 24 Volts 20 Amps
DIN Rail Power Supplies 480W 3phase 320-600Vac 24V 20A Screw Terminal
Three-Phase Industrial DIN Rail Power Supply 24V 20A Screw Terminals
Power Supply; DIN; 480W; 24V; 20A; 320-600VAC; 450-800VDC
POWER SUPPLY, AC-DC, 24V, 20A;