Mean Well XTR-480-12
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 360W, Hybrid
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well XTR-480-12.
element14 APAC
Datasheet11 pagesIl y a 9 ans
TME
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+22.77%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2025-03-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Mean Well XTR-480-12 fournies par ses distributeurs.
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM DIN RAIL, 360W, 12VOUT, SCREW TERM, XTR SERIES
Power Supply, Ac-Dc, 12V, 30A Rohs Compliant: Yes |Mean Well XTR-480-12
XTR-480-12 MEAN WELL AC-DC 12 Volt 30 Amp 360 Watt Power Supply +More!
12V 30A DIN Rail Power Supply, Three Phase AC Input, 12 Volts 30 Amps
DIN Rail Power Supplies 360W 3phase 320-600Vac 12V 30A Screw Terminal
Three-Phase Industrial DIN Rail Power Supply 12V 30A Screw Terminals
Power Supply; DIN; 360W; 12V; 30A; 320-600VAC; 450-800VDC
POWER SUPPLY, AC-DC, 12V, 30A;