Mean Well XTR-240-36
Power Supply, Ac-Dc, 36V, 6.66A Rohs Compliant: Yes |Mean Well XTR-240-36
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well XTR-240-36.
Tendance sur 3 mois:
+21.21%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2025-03-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Mean Well XTR-240-36 fournies par ses distributeurs.
36V 6.66A DIN Rail Power Supply, Three Phase AC Input, 36 Volts 6.66 Amps
DIN Rail Power Supplies 239.8W 3phase 320-600Vac 36V 6.66A Screw Terminal
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM DIN RAIL, 240W, 36VOUT, SCREW TERM, XTR SERIES
Three-Phase Industrial DIN Rail Power Supply 36V 6.66A Screw Terminals
AC-DC Power Factor Correction Module
POWER SUPPLY, AC-DC, 36V, 6.66A;