Mean Well XTR-240-12
12V 16.7A DIN Rail Power Supply, Three Phase AC Input, 12 Volts 16.7 Amps
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well XTR-240-12.
element14 APAC
Datasheet10 pagesIl y a 9 ans
TME
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+16.22%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Mean Well XTR-240-12 fournies par ses distributeurs.
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM DIN RAIL, 180W, 12VOUT, SCREW TERM, XTR SERIES
Power Supply, Ac-Dc, 12V, 15A Rohs Compliant: Yes |Mean Well XTR-240-12
XTR-240-12 MEAN WELL AC-DC 12 Volt 15 Amp 180 Watt Power Supply +More!
DIN Rail Power Supplies 180W 3phase 320-600Vac 12V 15A Screw Terminal
Three-Phase Industrial DIN Rail Power Supply 12V 15A Screw Terminals
Power Supply; DIN; 180W; 12V; 15A; 320-600VAC; 450-800VDC
AC-DC Power Factor Correction Module
POWER SUPPLY, AC-DC, 12V, 15A;