Mean Well XLG-75-H-AB
PLC Q Series Input module; 24V DC; 16 inputs; sink; response time 0, 1 ms
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well XLG-75-H-AB.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 2 ans
Jameco
Component Distributors Inc.
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-76.37%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Mean Well XLG-75-H-AB fournies par ses distributeurs.
27~56V 650~2100mA, Constant Power LED Driver Adjustable, Dimmable IP67, Type HL, 75 Watts
75W 1400mA 27V to 56V Constant Power Mode LED Driver with Tunable Output Current and Dimming
XLG-75-H-AB MEAN WELL LED AC-DC 75 Watt Class 2 27~56V/2100mA with Dimming + More!
Power supply; LED; dimming; 75.6W; 27-56V; 1400mA; 100-305VAC; 142-431VDC; IP67
75 W, Single Output, 27-56 VDC@1.40 A LED Lighting Metal AC-DC Power Supply
100 - 277Vac, 75W, 650 - 2100mA, 27-56V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
POWER SUPPLY, LED DRIVER, AC-DC, CONT CURRENT, 75W, 27-56V@650-2100MA
AC-DC Power Factor Correction Module
LED Driver (CP) 75W 650mA Linear (27-56) 100-305Vac PFC 0-10V, PWM, Resistance Dimming IP67 Metal Enclosure
75W 1 100V(AC) 305V(AC) 1.4A , 125mm*63mm*32mm
AC/DC LED Driver, 75.6 W, 56 VDC, 1.4 A, Constant Current, Constant Voltage, 100 VAC to 305 VAC, XLG-75 Series
AC/DC LED Power Supply 75W Single 7-Pin
LED Driver 75W 1.4A 27 ... 56V IP67
SPS IP67 75W 27-56V/650-2100mA CP
75W CONSTANT POWER MODE LED DRIV