Mean Well XLG-75-24-AB
Power supply; LED; dimming; 74.4W; 24V; 3.1A; 100-305VAC; 142-431VDC; IP67
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well XLG-75-24-AB.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 2 ans
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Mean Well XLG-75-24-AB fournies par ses distributeurs.
AC-DC Power Factor Correction Module
LED Driver (CP) 74.4W 3100mA Linear (16.8-24) 100-305Vac PFC 0-10V, PWM, Resistance Dimming IP67 Metal Enclosure