Mean Well XLC-60-H-BS
LED Driver 60W CP 9-54V .9-1.7A 90-305Vac UL Class P IP67 Dip Switch Dimming Strain Relief
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well XLC-60-H-BS.
Tendance sur 3 mois:
-19.35%
Descriptions
Descriptions de Mean Well XLC-60-H-BS fournies par ses distributeurs.
60W Multiple-Stage Constant Power LED Driver 900mA to 1700mA Select by DIP Switch UL8750 3-in-1 Dimming with Strain Relief
9~54V 900~1700mA, 1.4 Amps, 60 Watts, Constant Power LED Driver, Class 2, Class II, 3 in 1 Dimming, Wire Strain-Relief Cap, 60 Watts