Mean Well XLC-40-H-KN
Multi-Stage Constant Power LED Driver 40W 600mA to 1400mA 9-54VDC without Strain Relief
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well XLC-40-H-KN.
Master Electronics
Datasheet8 pagesIl y a 1 an
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Mean Well XLC-40-H-KN fournies par ses distributeurs.
Led Driver, Constant Power, 40W Rohs Compliant: Yes |Mean Well XLC-40-H-KN
LED Power Supplies 40W 100-305Vac 9-54V 600-1400mA Constant Power KNX
POWER SUPPLY, AC-DC, CONSTANT POWER LED DRIVER, 40W, XLC-40-KN SERIES
LED DRIVER, CONSTANT POWER, 40W;