Mean Well XLC-40-H-BS
LED Driver 40W CP 9-54V .6-1.4A 90-305Vac UL Class P IP67 Dip Switch Dimming Strain Relief
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well XLC-40-H-BS.
Master Electronics
Datasheet11 pagesIl y a 1 an
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-10.74%
Descriptions
Descriptions de Mean Well XLC-40-H-BS fournies par ses distributeurs.
40W Multiple-Stage Constant Power LED Driver 600mA to 1400mA Select by DIP Switch UL8750 3-in-1 Dimming with Strain Relief
9~54V600~1400mA, 60 Volts, 1.05 Amps, 40 Watts, Constant Power LED Driver, Class 2, Class II, 3 in 1 Dimming, Wire Strain-Relief Cap, 40 Watts