Mean Well XLC-25-H-DA2N
XLC-25-H-DA2N MEAN WELL LED AC-DC 25 Watt Class 2 9~54V/1.05A with Dimming + More!
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well XLC-25-H-DA2N.
Tendance sur 3 mois:
-21.01%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Mean Well XLC-25-H-DA2N fournies par ses distributeurs.
Power Supply; LED; DALI2; NFC; 25W; 9-54V; 0,3-1,05A; 100-305VAC; 141-431VDC
POWER SUPPLY, AC-DC, CONSTANT POWER/VOLTAGE LED DRIVER, 25W, H-TYPE, XLC-25 SERIE
LED Driver 25W CP 9-54V .3-1.05A 90-305Vac UL Class P IP67 NFC DALI-2
110V,305V 10V PWM,Resistor,0~10V DC 1.05A 110V,305V 60V
LED DRIVER, CONSTANT POWER, 25W ROHS COMPLIANT: YES
25W Multiple-Stage Constant Power LED Driver 300mA to 1050mA Select by NFC UL8750 DALI-2 Dimming without Strain Relief
LED-SPS 25W 9-54V 0,3-1,05A Dali-2 NFC