Mean Well XLC-25-H-BS
LED Driver 25W CP 9-54V .3-1.05A 90-305Vac UL Class P IP67 Dip Switch Dimming Strain Relief
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well XLC-25-H-BS.
Tendance sur 3 mois:
-23.08%
Descriptions
Descriptions de Mean Well XLC-25-H-BS fournies par ses distributeurs.
25W Multiple-Stage Constant Power LED Driver 300mA to 1050mA Select by DIP Switch UL8750 3-in-1 Dimming with Strain Relief
9~54V300~1050mA, 0.7 Amps, 25 Watts, Constant Power LED Driver, Class 2, Class II, 3 in 1 Dimming, Wire Strain-Relief Cap, 25 Watts