Mean Well XLC-25-24-S
Power Supply, Ac-dc, Constant Power/voltage Led Driver, 25W, 24 Vout, XLC-25 Serie
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well XLC-25-24-S.
IHS
Datasheet11 pagesIl y a 2 ans
Master Electronics
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Mean Well XLC-25-24-S fournies par ses distributeurs.
25W Constant Voltage LED Driver 24V 1.05A UL8750 with Strain Relief
LED Driver 25W CV 24V 1.05A 90-305Vac UL Class P IP67 Strain Relief
XLC-25-24-S MEAN WELL LED AC-DC 25 Watt Class 2 24V/1.05A + More!
LED Power Supplies 25.2W 100-305Vac 24V 1.05A CV W/Strain-Relief
Power Supply; LED; 25W; 24V; 1,05A; 100-305VAC; 141-431VDC
LED DRIVER, CONSTANT VOLTAGE, 25.2W ROHS COMPLIANT: YES
25W 1 110V(AC) 305V(AC) 147mm*40mm*32mm
24V 1.05A, 24 Volts, 1 Amp, 25 Watts, Constant Voltage LED Driver, Class 2, Class II, Wire Strain-Relief Cap, 25 Watts