Mean Well XDR-480E-24
Economical Ultra-Slim AC/DC Industrial DIN Rail Power Supply 24V 20A 480W OVCIII
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well XDR-480E-24.
Electro Sonic
Datasheet38 pagesIl y a 1 an
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+24.31%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2025-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Mean Well XDR-480E-24 fournies par ses distributeurs.
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM DIN RAIL, 480W, 85-264VIN, 24VOUT, XDR-E SERIES
24Vdc 20A, Ultra Slim Industrial DIN Rail Power Supply, 24 Volts 20 Amps
XDR-480E-24 MEAN WELL AC-DC 24 Volt 20 Amp 480 Watt Power Supply +More!
MW Mean Well XDR-480E-24 Open & DIN Power Supply Units 24V 480W
AC-DC Power Factor Correction Module
Power Supply; DIN; 480W; 24V; 20A; 85-264VAC; 120-370VDC