Mean Well UHP-200-24
Cpu Module, 124 K Step Memory, 4096 I/o, 34 Ns Per Instruction, Multi-processor Capability
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well UHP-200-24.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 2 ans
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
Future Electronics
Jameco
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+33.80%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2020-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Mean Well UHP-200-24 fournies par ses distributeurs.
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), Household, Industrial, ITE & LED Lighting, Adjustable, Fixed, 1 Output, 201.6 W, 24 VDC, 8.4 A
24V 8.4A 201W Slim Enclosed Switching Power Supply with PFC
Power Supply; module; 201.6W; 24V; 8.4A; 90-264VAC; 127-370VDC
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 201.6W, Hybrid
AC/DC 201.6W 24V Single Output Power Supply, Enclosed
UHP-200-24 MEAN WELL AC-DC 24 Volt 8.4 Amp 202 Watt Power Supply +More!
UHP-200 Series 201.6 W Single Output 24 V AC/DC Switching Power Supply
24Vdc ITE Power Supply Enclosed, Low Profile 24V 8.4A, 200 Watts
Switched-Mode Power Supply, Industrial, 201.6W, 24V, 8.4A
MeanWell UHP-200-24 200 watt Low Profile Enclosed PSU
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM, 201.6W, 24V@8.4A
Power Supply, Ac-Dc, 24V, 8.4A; Power Supply Applications:Ite & Household; No. Of Outputs:1Outputs; Output Power Max:201W; Output Voltage - Output 1:24V; Output Current - Output 1:8.4A; Output Voltage - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Mean Well UHP-200-24