Mean Well PSP-600-13.5
Power Supply; module; 600.75W; 13.5V; 44.5A; 88-264VAC; 124-370VDC
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well PSP-600-13.5.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Electro Sonic
TME
Mean Well
Sager Power Systems
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-47.39%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2018-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
5W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SMD 2kV reg 2:1; V. In: 9-18; V. Out: 12; mA. Out: 420
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15V 0.2A 3W Medical 17-Pin Metal DIP SMD Tube
Mean WellMSP-450-12
AC to DC Power Supply Enclosed Medical Single Output 12 Volts 0.375 Amps 450 Watts
Mean WellHRPG-450-12
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 450 W, 12 VDC, 37.5 A
Mean WellRSP-750-15
AC to DC Switching Enclosed Power Supply with PFC Function 15 Volts 50 Amps 750 Watts
TDK-LambdaCC30-2415SFP-E
Power Supply; 30W30W1836VDCDC; PCB Mount; Input 24VDC; Output 15V 2A; 30W
Descriptions
Descriptions de Mean Well PSP-600-13.5 fournies par ses distributeurs.
PSP-600 Series 600 W Single Output 13.5 V AC/DC Power Supply with PFC Function
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 600.75 W, 13.5 VDC, 44.5 A
13.5Vdc 44.5A, 13.5Vdc PFC Power Supply Parallel Function 13.5Volts 44.5A, 600 Watts
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 600.75W, Hybrid
PSP-600-13.5 MEAN WELL AC-DC 13.5 Volt 44.5 Amp 601 Watt Power Supply +More!
POWER SUPPLY, AC-DC,13.5V,44.5A,115-264V IN, ENCLOSED, PNL MNT, PFC, PSP-600 SERIES
Power Supply, Ac-Dc, 13.5V, 44.5A Rohs Compliant: Yes |Mean Well PSP-600-13.5
Switching Power Supplies 600W 44.5A 13.5V PFC/Parallel Func
AC/DC 600W 13.5V Single Output Power Supply, Enclosed w/ Fan