Mean Well NSD10-12S9
O/P +9V1.1A; D/D on board; DC/DC; Open PCB; Open Frame
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well NSD10-12S9.
Electro Sonic
Sager Power Systems
Tendance sur 3 mois:
-23.29%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces détachées
Advanced EnergyLDO10C-005W05-VJ
Module DC-DC 1-OUT 0.59V to 5.1V 10A 50W 5-Pin
Recom PowerRW2-0505S/H3/B
2W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' DIP16 Mini 3kV reg ; V. In: 4.5-9; V. Out: 05; mA. Out: 400
Recom PowerRW2-0505S/B
2W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' DIP16 Mini 1kV reg ; V. In: 4.5-9; V. Out: 05; mA. Out: 400
Recom PowerRW2-2415S/H3/B
2W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' DIP16 Mini 3kV reg ; V. In: 18-36; V. Out: 15; mA. Out: 134
2W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' DIP16 Mini 3kV reg ; V. In: 18-36; V. Out: 05; mA. Out: 400
Murata Power SolutionsOKI-T/3-W32P-C
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 0.7525V to 4.5V 3A 13.5W 5-Pin SMT T/R
Descriptions
Descriptions de Mean Well NSD10-12S9 fournies par ses distributeurs.
10W Regulated Single Output DC-DC Converter 9 Volts @ 1.1 Amps 9.8-36VDC
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 9.9W, Hybrid
NSD10-12S9 MEAN WELL DC-DC 9.8~36V Input, 9V/1.1A output + More!
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 9V 1.1A 9.9W 6-Pin
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 9.9W 12Vin 9Vout 1.1A
9Vdc 1.1A DC/DC Converter On Board Type
DC/DC 9.9W 9V Regulated Enclosed
DC/DC-Conv 9,8-36V: +9V 1100mA
DC,Fixed 1 9V 36V 9.8V 50.8mm*25.4mm*10.5mm
Isolated Through Hole DC/DC Converter, Industrial & ITE, 4:1, 9.9 W, 1 Output, Fixed, 9 V, 1.1 A, Regulated, Open Frame