Mean Well NEL-300-2.8
AC to DC Switching Enclosed Single Output Supply 2.8 Volts 60 Amps 168 Watts
EOL
Page du fabricantFiche technique
Envoyer une demande de devis
Demande de devis (RFQ)
Cette demande sera envoyée aux fournisseurs spécifiés.
(* indique un champ requis)
Demande de devis
Fournisseurs *
Coordonnées
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well NEL-300-2.8.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 11 ans
Master Electronics
Electro Sonic
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2019-07-02
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Mean WellNEL-200-4.2
AC to DC Switching Enclosed Single Output Supply 4.2 Volts 40 Amps 168 Watts
Mean WellNEL-300-5
AC to DC Switching Enclosed Single Output Supply 5 Volts 60 Amps 300 Watts
AC to DC Switching Enclosed Single Output Supply 4.2 Volts 60 Amps 252 Watts
Descriptions
Descriptions de Mean Well NEL-300-2.8 fournies par ses distributeurs.
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 168W, Hybrid
300 WATT, SINGLE OUTPUT, 2.8V@60A MOVING SIGN ENCLOSED AC-DC POWER SUPPLY
AC/DC 300W 2.8V Single Output Power Supply, Enclosed w/ Fan
AC/DC Power Supply Single-OUT 2.8V 60A 168W 9-Pin