Mean Well NDR-120-24
Single Output Industrial DIN Rail Power Supply 24 Volts 5 Amps 120 Watts
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well NDR-120-24.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 3 ans
Jameco
Farnell
Electro Sonic
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+13.39%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Mean WellGS120A24-P1M
120 W Watt, Single Output, 24V@5A External Power Supply Desktop AC-DC Power Supply
Mean WellEPS-25-5
AC/DC Open Frame Power Supply, Industrial & ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 25 W, 5 V, 5 A
Mean WellLPF-60-12
LED Driver (CC, CV) 60W 5A Linear (7.2-12Vdc) 90-305Vac PFC Non-Dimming IP67 Plastic Enclosure
Descriptions
Descriptions de Mean Well NDR-120-24 fournies par ses distributeurs.
Touch screen HMI 7 inch wide screen TFT LCD 24bit color 800x480 resolution frame color : Black
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 120W, Hybrid
POWER SUPPLY, AC-DC, 24V,5A, 100-264V IN, ENCLOSED, DIN RAIL MOUNT, NDR SERIES
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 5A 120W 7-Pin
NDR-120-24 MEAN WELL AC-DC 24 Volt 5 Amp 120 Watt Power Supply +More!
POWER SUPPLY, 120W, DIN MOUNT, 90~264VAC 127~370VDC INPUT, 24VDC OUTPUT, 5A
DIN Rail Power Supplies 120W 24V 5A EN55022 Class B
AC/DC DIN Rail Power Supply, Industrial & ITE, Adjustable, Fixed, 90 VAC to 264 VAC, 1 Output, 120 W, 24 VDC, 5 A
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 32EDIP
24Vdc 5A DIN Rail Power Supply UL 508
Power Supply, Ac-Dc, 24V, 5A; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:120W; Output Voltage - Output 1:24V; Output Current - Output 1:5A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Mean Well NDR-120-24