Mean Well GST40A05-P1J
GST40A05-P1J MEAN WELL AC-DC 5 Volt 5 Amp 25 Watt Power Supply +More!
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well GST40A05-P1J.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 2 ans
Jameco
Farnell
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.52%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2020-04-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Mean Well GST40A05-P1J fournies par ses distributeurs.
Power Supply for General Electronics, Industrial, Office Facilities, Telecom, 5V, 5A, 25W
AC-DC POWER SUPPLY, DESKTOP ADAPTOR, 40W, 5V/5A, LEVEL VI, GST25U SERIES
40 W, SINGLE OUTPUT, 5 V@5 A OEM/COMMERCIAL DESKTOP AC-DC POWER SUPPLY
AC/DC Desktop Adapter 25W, 5V, 5A with 2.1x5.5x11mm c+ Output Type; Class I, 3 pole Inlet, Level VI
AC/DC Power Supply, External Plug In, 1 Output, 25 W, 5 V, 5 A, Tuning Fork 2.1mm x 5.5mm x 11mm
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 25W, Hybrid
Adaptor, Ac-Dc, 5V, 5A; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:25W; Output Voltage - Output 1:5V; Output Current - Output 1:5A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Connector:Barrel Plug Center Positiverohs Compliant: Yes |Mean Well GST40A05-P1J