Mean Well GSM90B12-P1M
GSM90B12-P1M MEAN WELL AC-DC 12 Volt 6.67 Amp 80 Watt Power Supply +More!
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well GSM90B12-P1M.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 3 ans
JRH Electronics
Farnell
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-12.56%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2021-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 60W, Hybrid
TDK-LambdaDT62PW120C
Ac-Dc, Adapter, Input 115-230Vac, Output 12V 5.17A, 62W
Triad MagneticsWSU120-1500
POWER SUPPLY, AC-DC,12V,1.5A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,18W, WSU120 SERIES
Triad MagneticsWDU12-600
DC POWER SUPPLY, WALL PLUG-IN, CENTER POSITIVE POLARITY, LIGHTWEIGHT
Triad MagneticsWDU12-300
POWER SUPPLY, AC-DC,12V, 0.3A,120V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, LINEAR, WDU12 SERIES
SWI24-SC Series 24 W 12 V 90 to 264 Vin AC/DC Wall Power Supply
Descriptions
Descriptions de Mean Well GSM90B12-P1M fournies par ses distributeurs.
12Vdc 6.67A; 14AWG/100cm,2.5*5.5*11mm 12V Medical Power Supply Desk Top, Class II 2xMOPP
MEDICAL POWER SUPPLY, 12V, 6.67A, 100-264V, ENCLOSED, DESKTOP, PFC, GSM SERIES
Adapter, Ac-Dc, 12V, 6.67A; Power Supply Applications:Medical; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:80W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:6.67A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Mean Well GSM90B12-P1M