Mean Well ESP-120-13.5
ESP-120 Series 108 W Single Output 13.5 V AC/DC Desktop Power Supply or Charger
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well ESP-120-13.5.
Master Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
iiiC
Peak to Peak Power
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2018-01-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
Mean WellHLG-120H-12B
120 Watt LED Driver Single Output Switching Power Supply 12 Volts @ 10 Amps B Model
Mean WellHLG-120H-12A
120 Watt Single Output Switching Power Supply 12 Volts @ 10 Amps A Model
Mean WellPB-120P-13C
120W Single Output Power Supply or Battery Charger 13.8 Volts @ 7.2 Amps
TDK-LambdaHWS15A-15/A
Enclosed Power Supply, Adjustable, Fixed, 85 V, 265 V, 15 W, 15 V, 1 A
TDK-LambdaHWS15A-12/A
Ac-Dc, 115-230Vac, Output 12V 1.3A, 15W Rohs Compliant: Yes
TDK-LambdaHWS30A-12/A
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 30W, Hybrid
Descriptions
Descriptions de Mean Well ESP-120-13.5 fournies par ses distributeurs.
AC to DC Power Supply Table Top Single Output 13.5 Volt 8 Amp 108 Watt
AC/DC 108W 13.5V Single Output Internal (Open Frame or Enclosed)
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 108W, Hybrid
108W 1 88V(AC),249V(DC) 264V(AC),370V(DC) 2% 8A 13.5V 150mm*140mm*75mm
O/P +13.5V8A; Charger; AC/DC; Charger; External Power
Bench Top Power Supplies 108W 13.5V 8A
AC/DC Power Supply Single-OUT 13.5V 8A 108W