Mean Well APC-35-350
350mA 28-100VDC 35 Watt Constant Current Mode Switching LED Driver Power Supply
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well APC-35-350.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 3 ans
JRH Electronics
Tendance sur 3 mois:
-29.01%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2020-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
TDK-LambdaLS25-15
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 25.5W, Hybrid
TDK-LambdaLS25-12
Power Supply; AC-DC; 12V; 2.1A; 86-264V In; Enclosed; Panel Mount; PFC; 25W; LS Series
TDK-LambdaLS25-5
Power Supply; AC-DC; 5V; 5A; 86-264V In; Enclosed; Pnl Mnt; PFC; Embedded; 25W; LS Series
Descriptions
Descriptions de Mean Well APC-35-350 fournies par ses distributeurs.
AC/DC Power Supply Single-OUT 28V to 100V 0.35A 35W 4-Pin
35 WATT, SINGLE OUTPUT, 28-100V@0.35A LED POWER SUPPLY PLASTIC AC-DC POWER SUPPLY
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 35W, Hybrid
Led Driver, Constant Current, 35W Rohs Compliant: Yes |Mean Well APC-35-350
LED Driver (CC) 35W 350mA Linear (28-100Vdc) 90-264Vac Non-PFC Non-Dimming IP30 Plastic Enclosure
28~100Vdc 350mA LED Driver, Constant Current Plastic Case 350mA 35 Watts
Power Supply; LED; 35W; 28-100V; 350mA; 90-264VAC; 127-370VDC; IP42
LED Power Supplies 35W 28-100V 350mA CC LED PS
LED DRVR Module 1-CH IP30 100V 0.35A
Constant Current LED Driver 35W 350mA 28 ... 100V IP30
Complete package consisting of ELR H51-IESSC-24DC500AC-9 and EM-RD-ADAPTER for mounting on 35 mm DIN rails.
POWER SUPPLY, ENCLOSED, 35W CLASS 2 (CC), +28-100V350MA
LED DRVR CC AC/DC 28-100V 350MA